Baldų valymas: kaip tai daryti taisyklingai?

Kiekvienuose namuose yra daug įvairių baldų, tad, siekiant išlaikyti namų tvarką bei jaukumą, būtina  reguliariai valyti juose esančius objektus – kėdes, sofas, fotelius, spintas, komodas, sekcijas, stalus ir kt. Tačiau svarbu akcentuoti, jog tikrai ne visi geba tinkamai valyti savo namuose esančius baldus. Atrodytų, ši užduotis neturėtų būti sudėtinga, tačiau daugeliui ją deramai atlikti, nepavyksta. Taigi, skubame dalinti keliais patarimais, kurių laikydamiesi užtikrinsite kokybišką  baldų valymą.

Šiandien įprastuose prekybos centruose galime rasti įvairių priemonių – valiklių, purškiklių, servetėlių, šluosčių ir kt., skirtų baldams valyti. Šioms priemonės iš tiesų gali atnešti gerą rezultatą, tačiau svarbiausia prisiminti, kad reikia rinktis atsižvelgiant į žaliavą, iš kurios ir yra pagamintas baldas. Pavyzdžiui, jei ruošiatės valdyti odinių baldų komplektą, tai rinkitės priemones, kurios būtų skirtos odiniams gaminiams valyti; jei ruošiatės valyti medinius paviršius, rinkitės gaminius, skirtus mediniams baldams valyti ir t.t.

Dauguma žmonių dulkes nuo baldų skuba valyti drėgnomis šluostėmis ar servetėlėmis. Vistik, reikia pastebėti, kad toks sprendimas nėra pats teisingiausias – rizikuojate subraižyti baldus. Taigi, pirmiausia paviršius nuvalykite sausomis šluostėmis ir tik po to – drėgnomis.

Baldus geriausia valyti saulėtą dieną – būtent tuomet bus lengviausia pašalinti visus susikaupusius nešvarumus.

Norite, kad baldų valymas Vilniuje būtų procesas, kuris iš jūsų neatima daug laiko? Tokiu atveju, baldus valykite kaip įmanoma dažniau – nešvarumų susikaups kur kas mažiau, tad juos pašalinsite greičiau bei lengviau.

Nemaža dalis šeimininkių minkštų baldų valymui pasitelkia įprastą dulkių siurblį. Vis tik, tai nėra pats geriausias pasirinkimas, kadangi juo gali būti sudėtinga pasiekti tam tikras baldų dalis. Verčiau įsigykite mažesnį, manevringesnį dulkių siurblį, kuriuo bus lengviau pašalinti ant minkštų baldų susikaupusius nešvarumus. Jūsų namuose gyvena šuo ar katė? Pūkų surinktuvas taip pat pravers.

Kaip matyti, efektyvus bei kokybiškas baldų valymas iš tiesų nėra  pati lengviausia užduotis. Tačiau puikiu sprendimu gali tapti profesionalus baldų valymas. Ši paslauga ne tik užtikrins, kad visi baldai bus nuvalyti kokybiškai, bet ir galėsite sutaupyti daug laiko.