Apie įtempiamas lubas išgirsta vis daugiau žmonių – tai ganėtinai naujas būdas turėti gražias ir stilingas lubas savo kambaryje. Nors dar ne visi supranta šių lubų privalumus, jų yra labai daug. Vienas iš geriausių ir labiausiai visų vertinamų yra tai, kad galima išgauti labai unikalius lubų dizainus, todėl kiekvienas norintis išskirtinio dizaino savo namuose tikrai galės tokį turėti. Lengvai montuojamos lubos gali būti įvairiausių spalvų, tekstūrų ar net su paveikslėliu, taigi pasirinkimo tikrai netrūks. Žinoma, be privalumų iš dizaino pusės, įtempiamos lubos taip pat yra geras pasirinkimas taupantiems bei norintiems greito darbų atlikimo.

Įtempiamų lubų montavimas daromas tik tuomet, jei visa kita kambaryje jau yra sutvarkyta. Tarkime, naujuose namuose šios lubos negali būti įrenginėjamos, jei dar nesumontuoti langai. Taip pat ne itin protingas variantas lubas įrengti iškart po tapetų klijavimo. Taip yra todėl, kad šiam lubų įrengimo procesui reikia šilumos, kuri per greitai išdžiovintų tapetus ir jų klijus, tad jie atsiklijuotų ir viską reikėtų jums daryti iš naujo.

Palyginus su gelžbetonio bei pakabinamosiomis, įtempiamos lubos gana nauja paslauga, todėl dar ne visi yra gerai su ja susipažinę. Šios lubos turi pagrindą, kuris dar kitaip vadinamas karkasu ir gali būti arba plastikinis, arba aliuminis. Kuri medžiaga geresnė dažnai parenkama pagal individualią situaciją. Vėliau šis karkasas dengiamas PVC plėvele, kuri gali būti bet kokio dizaino. Įtempiamų lubų montavimas vyksta apie 3-4 centimetrus nuo tikrųjų lubų, todėl galima uždengti lubomis atvestus laidus, komunikacijas ar kokias nors ventiliacijos sistemas. https://www.lubunamai.lt/ visuomet patars įtempiamų lubų klausimais.

Įtempiamų lubų montavimas dažniausiai būna labai paprastas – plėvelė prie karkaso pritvirtinama specialias tam pagamintais segtukais, o tuomet patalpa kambaryje yra įkaitinama iki maždaug 60 laipsnių temperatūros. Tuomet pradedamas pačios plėvelės montavimas. Jos kraštai įtaisomi į griovelius, esančius karkas, o kai oras šiek tiek atšąla plėvelė susitraukia. Tokiu būdu lubos tampa labai lygios ir standžios, todėl atrodo nepriekaištingai. Taigi, įtempiamų lubų montavimas gana paprastas ir greitas procesas, svarbiausia šį darbą patikėti specialistams.