Kas gali suteikti pagalbą steigiant įmonę?

Įmonės steigimas – sudėtingas procesas, reikalaujantis ne tik laiko, bet ir žinių bei kantrybės. Todėl vis dažniau pradedantys verslininkai savo įmonės steigimo reikalus tvarkyti perleidžia samdomiems profesionalams, kurie gali pasirūpinti visais įmonės reikalais. Dažniausiai tai yra profesionalios buhalterijos paslaugų įmonės, kurios teikia paslaugas – pagalba steigiant įmonę. Kuo turėtų pasirūpinti toks paslaugų tiekėjas?

Svarbiausi įmonės steigimo etapai

Kartais manoma, kad buhalterinės apskaitos paslaugos Kaune reikalingos tik jau įsteigus įmonę, tačiau tokie profesionalai pravers ir veiklos pradžioje. Pirmiausias darbas, kurį reikėtų atlikti steigiant įmonę, tai yra įmonės pavadinimo sukūrimas ir registravimas. Tai gana sudėtingas etapas ne tik dėl to, jog reikia pasitelkti kūrybiškumą, tačiau ir dėl šiame etape esančios biurokratijos. Ne visi sugalvoti pavadinimai atitinka įstatymuose keliamus reikalavimus įmonėms. Todėl kartais susiduriama su kliūtimis ar net reikalavimu keisti sugalvotą įmonės pavadinimą.

Kai pavadinimas jau sugalvotas, reikalinga atsakingai ir kruopščiai paruošti visus steigimui reikalingus dokumentus, taip pat parengti įmonės įstatus ir steigimo aktą. Tik tuomet bus galima atidaryti banko sąskaitą, kurioje turėtų būti įmonės įstatinis kapitalas, nurodomas įmonės registravimo adresas. Tuomet lieka tik paskirti direktorių ir įmonė jau veikia. Visa tai užtrunka ne vieną ir ne kelias dienas, todėl geriausia tokius atsakingus įmonės steigimo žingsnius palikti profesionalams, kurių kasdienybė – buhalterinė apskaitos paslaugos Kaune ar kitame mieste. Pagalba steigiant įmonę geriausiai suteiks profesionalai, kurie tuo užsiima ir visus steigimo etapus gali atlikti greitai bei patikimai. Taip sutaupysite laiko, finansinių ir žmogiškųjų išteklių. Be to, būsite tikri, jog visi steigimo dokumentai, kurie bus svarbūs visą įmonės gyvavimo laikotarpį, atitinka keliamus reikalavimus ir parengti tinkamai.

Kokia pagalba – po steigimo?

Dažniausiai profesionalūs buhalteriai, padedantys steigti įmonę, net ir pabaigę darbus nepalieka Jūsų likimo valiai. Profesionali pagalba steigiant įmonę gali tapti ilgalaikiu bendradarbiavimu. Dažniausiai tokias paslaugas teikiančios įmonės gali pasirūpinti ir tolimesniais svarbiais klausimais. Pavyzdžiui, Jums nebereikės ieškoti buhalterinės apskaitos paslaugos Kaune, nes tuo galėtų pasirūpinti įmonės steigimu užsiėmusi įmonė. Taip pat šios įmonės darbuotojai padės, kai reikės įmonę registruoti kaip PVM mokėtoją o esant poreikiui pasirūpins kiekvienais metais reikalingomis pateikti ataskaitomis, atliks reikalingas analizes arba galės atstovauti įmonę kai to reikės. Jūs galėsite ramiai rūpintis įmonės plėtras ir kokybe, žinodami, kad įmonės dokumentai tvarkomi taip, kaip priklauso.