Koks auto nuomos automobilis labiausiai tinka mieste?

Auto nuomos kompanijos automobilius skirsto kategorijomis. Kadangi mašinų pasirinkimas didelis, jiems paprasčiau skirstyti jas kategorijomis. Jos skiriasi dydžiu, galingumu, talpinamų žmonių skaičiumi, ekonomiškumu, komfortiškumu. Renkantis automobilį miestui reikėtų nuspręsti ar norite ekonomiško ir kiek žmonių automobilis turėtų talpinti. Miestui patogiausias manevringas ir mažas automobilis. Ypač tai dideli privalumai dideliuose miestuose. Kur yra dideli kamsčiai, mažai vietos parkavimuisi ar mažos gatvelės vienpusiu eismu. Tokiu atveju išsigelbėjimu gali tapti tik auto nuomos siūlomos mažas ir kompaktiškos mašinos. Mieste važinėtis idealiai tinka šios mašinų kategirijos: midi kategorijos, ekonominės kategorijos, kompaktinės kategotijos. Jos viso nėra labai didelios, todėl lengvai rasite kur prisiparkuoti. Nors vienas iš auto nuomos punktų apie tokias mašinas yra mažai komfortiškos, tačiau jų kompaktiškumas ir ekonomiškumas viską atperka. 

Kam labiausiai tinkama ilgalaikė auto nuoma?

Auto nuoma siūlo savo paslaugas tiek trumpalaikei, tiek ilgalaikiai nuomai. Trumpalaikę nuomą geriausiai rinktis, kai mašinos nereikia ilgam. O ilgalaikę, kai jos reikia ilgesniam laikui. Labai patogu ilgalaikė nuoma, kai ji naudojama įmonės veikloje. Už ilgalaikę nuomą yra atsiskaitoma kas mėnesį. Ilgailaikė auto nuomos kaina varijuoja labai įvairiai, visų pirma tai priklauso, kuriam laikui jo norėsite. Visų antra  kokios mašinos norėsite. Ilgalaikės nuomos automobiliai nieko nesiskiria nuo trumpalaikės nuomos. Skiriasi tik nuomos laikas ir tai kas į tą kainą įeina. Ilgalaike auto nuoma dažnai naudojasi įvairios įmonės. Mat nekainuoja mašinų priežiūra ir yra sutaupoma laiko. Taip pat įmonėms dažnai suteikiama kita paslaugos kaina. 

Kur galima važiuoti su auto  nuomos mašina?

Kiekvienoje auto nuomos kompanijoje yra vis kitokia vidaus politika ir reikalavimai. Vienos kompanijos duoda mašina ir visai nesijaudina kur su ja bus keliauja, kitom reikalinga ataskaita. Iš esmės keliauti į užsienį su auto nuomos mašina tikrai galima. Tačiau labai dažnu atveju reikia pranešti apie tai dar prieš rašantis sutartį. Priešingu atveju, gali tekti mokėti baudą. Nes būsite pažeidęs sutarties sąlygas. Prieš rezervuojant mašiną būtina pranešti, kad su šia auto nuomos transporto priemone bus keliauja už Lietuvos sienos, ar bet kokios kitos valstybės ribų, kurioje nuomojatės mašiną. Ir svarbiausiai išvažiuojant į kitą šalį yra išsiaiškinti visas nuomos sąlygas. Be kita ko, itin svarbu žinoti į važiuojamosios šalies kelių įstatymus ir specifiką.