Suknelių „jūroje“ raskime tinkamiausią!

Kartais atrodo, kad spintoje nėra vietos, tačiau drabužio su kuriuo pavyktų gerai jaustis – vistiek neturime. Taip yra tokiu atveju, kai pasirenkami drabužiai neįvertinus jų charakteristikų, sezoniškumo bei kitų kriterijų, kurie lemia funkcionalumą. Štai moteriškos suknelės internetu perkamos labai dažnai, tačiau rasti tą vienintelę, kuri tikrai atitiktų Jūsų poreikius gali būti sunku.

Tam į pagalbą Jums atskuba šis straipsnis, kuriame atskleisime niuansus, kurie padės rasti tinkamiausią drabužį vasarai.

Suknelės pagal etiketą

Ieškant suknelės labai dažnai matyti, kad internete jos yra skirstomos pagal tematiką. Tai gali būti kokteilinės suknelės, kurios yra skirtos išleistuvėms, tokios moteriškos suknelės internetu, kurios dažniausiai dėvimas verslo susitikimų metu.

Toks drabužių klasifikavimas labai palengvina paieškas, kadangi drabužis priskirtas tam tikrai kategorijai taip pat ir atitinka tos kategorijos etiketą. Juk vienai reikia rengtis tada, kai einate į verslo sutikimą, ir visiškai kitokios suknelės tinka tokiu atveju, kai norite puikiai atrodo kaip svečias vestuvėse.

Spintoje – bent vienas universalus modelis

Jeigu norote visada būti pasiruošusi ir spintoje turi tokį drabužį, kuris leis visada atrodyti puikiai – tokiu atveju siūlome įsigyti bent vieną universalią suknelę, kuri su skirtingais aksesuarais atrodys vis kitaip. Šiuo atveju tai galėtų būti juoda suknelė, kurios ilgis yra 10 cm virš kelių ir kuri yra ilgumos rankovėmis. Prie jos priderinus skirtingus aksesuarus ji gali būti ir seksuali, ir labai oficiali.

Turėdami tokį variantą spintoje visada galėsite jaustis rami, kad staigiai prireikus – turėsite ką apsirengti.

Audiniai lemia kainą

Dažniausiai moterys nesupranta, kodėl vienos suknelės kainos taip skiriasi nuo kitų. Ypač tokiu atveju, kai visi modeliai yra no name. Dažniausiai kainos svyruoja todėl, kad skiriasi audiniai. Sintetiniai visada yra pigesni, tad ir pats drabužis yra pigesnis. Tuo tarpu natūralaus pluošto suknelės kainuoja daugiau, tačiau ir jų sąlytis su oda malonesnis, jos ilgiau tarnauja, ne taip greitai nusiskalbia.

Raskite tokį modelį, kuris Jums patinka ir kasdien puoškitės suknelę, kuri žavės ne tik jus pačią, tačiau taip pat ir kitas moteris.